19.09.2017

Studij FINANCIJE I PRAVO – prijemni ispit 5.10.2017.

Studij FINANCIJE I PRAVO moderan je i dinamičan studij koji cjelovito integrira brojne pravne, financijske i ekonomske predmete te na taj način spaja dva komplementarna područja: financije i pravo. Naglasak je na obrazovanju i znanju koje studentima prenose najkvalitetniji predavači te praktičnoj primjeni pravničkih i financijskih znanja.

Kada se održava prijemni ispit?

DATUM ODRŽAVANJA: 05.10.2017.

2 TERMINA: u 10,00 i u 18,00 sati

Kako se prijaviti?

Za evidenciju prijave na prijemni ispit potrebno je popuniti ON-LINE prijavnicu putem LINKA.

Nakon zaprimljene prijave kandidati će biti telefonski kontaktirani.

Na prijemni ispit potrebno je ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu i kemijsku olovku.

Tko može pristupiti pisanju prijemnog ispita?

1. učenici koji u šk.god. 2016/2017. pohađaju završne razrede srednjih škola – četverogodišnje strukovne i umjetničke programe
  2. osobe koje su prije 2016/2017. godine završile srednjoškolsko obrazovanje – četverogodišnje strukovne i umjetničke programe, a u šk.god. 2016/2017. nemaju namjeru polagati državnu maturu
  3. osobe koje su prije 2010. godine završile srednjoškolsko obrazovanje (gimnazijski program ili strukovne odnosno umjetničke srednje škole), a u šk.god. 2016/2017. nemaju namjeru polagati državnu maturu
  4. osobe koje su srednjoškolsko obrazovanje završile izvan Republike Hrvatske, a nemaju namjeru polagati ispite državne mature

Kako izgleda prijemni ispit na EFFECTUS-u?

Prijemni ispit sastoji se od dva dijela:

– polaganje testa

– pisanje eseja s motivacijskim intervjuom

Test u sklopu prijemnog ispita koji se organizira i provodi na EFFECTUS-u sastoji se od pitanja iz iz tri nastavna predmeta (Hrvatski jezik, Matematika i Engleski jezik).

Esej se piše na jednu od zadanih temu iz područja prava ili ekonomije (npr. „Pravo i pravednost”, „Uloga države u gospodarskom životu” i sl.).

Pogledajte više o:

Prijemnom ispitu

Upisima

O studiju

Dodatne informacije:

EFFECTUS studij financije i pravo – visoko učilište
Telefon: 385 (1) 611 77 77
E-mail: referada@vsfp.eu

Ne propusti priliku! Upiši studij budućnosti!

Contact us

EFFECTUS studij financije i pravo – visoko učilište

Trg J.F.Kennedy 2, HR - 10000 Zagreb, Hrvatska, T 01 611 7777 F 01 6177 022 E-MAIL referada@vsfp.eu